Стилі в садовому мистецтві

Важливим складовим елементом заміського ділянки є сад. Без нього приміська територія буде неповною. Кожен дачник хоче мати привабливий сад, який створює атмосферу затишку і відпочинку. Однак слід діяти поступально, перш за все, потрібно визначитися з видом саду, який ви хочете розбити на своїй ділянці.

 

Всі стилі в садовому мистецтві мають свої особливості, характерні ознаки, дерева і рослини. Один з елегантних видів — французький сад. Його яскравим зразком є ​​парк у Версалі. Для саду у французькому стилі характерні прямі лінії, строгість, лаконічність, підстрижені дерева і чагарники, фонтани, скульптури, значні розміри. При цьому в центрі саду знаходиться будинок, який виступає в якості центральної ланки ділянки. Можна добавити альтанки, балкони, доречно буде  скління балкона.

 

Привабливо виглядає італійський сад. Він розташовується на кількох терасах, велике значення в ньому мають декоративні елементи — сходи, містки, скульптури, складні фонтани. Англійська сад характеризується наявністю великої кількості петляють доріжок для прогулянок, водоймами, мальовничими краєвидами, квітниками і клумбами з великою кількістю квітів.

 

Японський сад часто має невеликі розміри, тому по ньому в основному не гуляють, а віддаються спогляданню. Всі його елементи містять прихований філософський сенс. Російський сад має більш натуральний вигляд, у нього може бути наліт занедбаності. У такому саду часто влаштовують город, садять грядки.

 

Мусульманський сад має квадратну форму, його прикрашають клітинами з птахами, фонтанами, прикрашеними мозаїкою, пряними рослинами. На всіх елементах присутній наліт східної розкоші. На ділянці можна поєднувати елементи різних видів садового мистецтва.