Покриття для зменшення ковзання

Безпека людини на дорогах забезпечує протиковзке покриття, яке використовується на стоянках і пішохідних переходах. Покриття зменшує ризик потрапляння під колеса автомобіля, падінь на зупинках і переходах, зменшує можливість травматизму і спрощує роботу водіям. Використання протиковзких від Ако-мат покриттів в приміщеннях використовуються в місцях підвищеної вологості — лазнях, кухнях, басейнах, сходах і навіть громадських приміщеннях. Виготовлені з вінілу покриття, залишаються постійно сухими і не схильні до утворення грибка і цвілі.

 

Антиковзні покриття для приміщень випускаються у вигляді спеціальних килимків, які забезпечують комфорт і безпеку проходять по ним людям. Спортзали, басейни, душові, човни, можуть оброблятися противоскользящей стрічкою. Місця загального користування теж підлягають обладнанню покриттям, встановлюються в межах лікарень, шкіл, залізничних вокзалах і зупинках, дитячих садах, на особливо небезпечних ділянках, розташованих до травматизму.

 

Покриття, що запобігає ковзанню, виділяється кольоровим методом. Видимість забезпечується нанесенням спеціальної різнобарвною крихти, це забезпечує зону видимості для водія і зручне місце для зупинки. Зазначені кольором місця, розвивають увагу, обережність і контроль ситуації, що допомагає водієві зосередитися на дорозі і контролювати особливо небезпечні ділянки. Покриття, що забезпечує безпеку, абсолютно нешкідливе і проводиться з кварцовою і гранітної крихти, пофарбованої ефіром акрилової фарби.

 

Методика підготовки ділянок:

 

  • обклеювання наміченого ділянки малярським скотчем;
  • ділянку обробляється матеріалом, вилитим в певне місце і розтягнутим по позначеному периметру широким шпателем, розтягнутий матеріал прокочується зверху голчастим валиком і залишається для просушки на деякий час;
  • посипання розтягнутої по ділянці суміші, кольоровий крихтою;
  • скотч знімається по закінченню п’ятнадцяти хвилин, після закінчення робіт.

 

Дотримання перерахованих умов забезпечує довгий термін служби і надійність покриття.