Скління балкона, переваги

Можливо, що хтось вважає засклення балконів марною тратою часу і грошей. Мовляв, в цьому випадку в кімнату потрапляє менше світла і повітря. Частково з цим можна і погодитися. Але скільки переваг дає засклений балкон. Розглянемо лише деякі з них.

 

Цілий ряд плюсів заскленого балкона пов’язаний з природними явищами у вигляді дощу, снігу. Потрапляючи на підлогу балкона, волога поступово проникає в тіло плити перекриття і створює відчуття постійної високої вологості. А якщо це станеться напередодні заморозків, то замерзання це вологи посприяє прискоренню процесу руйнування плити.

 

Крім того на відкритому балконі залишати сушитися білизну, особливо в похмуру погоду, загрожує перспективою старіння після попадання «міського дощу» з домішкою пилу, конденсату вихлопу автомобілів і т.д. А хіба додатковий бар’єр для вітру і холодного повітря не може служити аргументом на користь скління? Запланувавши зробити балконний скління, віддавайте перевагу роботі склярів не взимку, а в літній період. В цьому випадку квартира не замерзне за час облаштування, як і її мешканці, які взимку випробують більший дискомфорт. Однак взимку багато компаній пропонують приємні знижки на свої послуги. Якісне скління балконів в Пермі доступне для замовлення на сайті planetasvet.ru є найвигіднішою пропозицією в місті на сьогоднішній день.

 

Вибираючи варіант прозорого захисту свого балкона, треба, для початку, сформулювати очікуваний від цієї процедури результат. Якщо ви хочете, щоб у вас на балконі було сухо і безвітряно, щоб в кімнаті на пару-трійку градусів піднялася температура, то в цьому випадку вистачить бюджетного варіанту. Що мається на увазі? Вибираючи профіль для рами, не женіться за великою кількістю камер в ньому. Цілком достатньо буде 3-х камерного профілю. Скління досить буде вибрати однокамерное з двома склами. Ну, як доповнення, можна замовити енергозберігаючий склопакет зі спеціальним напиленням, яке відбиває холод назовні, а тепло всередину. Паралельно розумно старі дерев’яні конструкції замінити на сучасні вікна ПВХ, вибір яких сьогодні справді величезний, як за ціною, так і за якістю виконання, і дизайну.

 

Якщо ж ви плануєте на балконі організувати температурний режим, близький до кімнатного, то в цьому випадку потрібно замовляти, як мінімум 4-х камерний профіль і 2-х камерний склопакет. Але і цього буде недостатньо для забезпечення потрібної температури в холодну пору року. Потрібно буде ще подбати і про утеплення огорожі.