Грамотний вибір дивана при покупці

Неможливо собі уявити житло без дивана. Це такий же важливий аксесуар, як стіл або стільці. Він створює в будинку додатковий комфорт і затишок. На дивані людина проводить більше часу, ніж у ліжку. Тому потрібно вибирати якісний і зручний диван. Цей предмет меблів буде довговічним, якщо він оббитий шкірою. Для малогабаритної квартири краще підійдуть кутові дивани. Якщо шкіряна оббивка вам здасться занадто дорогою, купите виріб зі змінною поверхнею.

 

При виборі дивана зверніть увагу на деталі каркаса. Вони повинні бути з цільного дерева, наприклад, дуба, бука або ясена. Якщо хочете користуватися диваном кілька десятиліть, не купуйте виріб з ДСП. Ретельно розгляньте механічні деталі. Ці пристрої призначені для розкриття дивана. Наприклад, такий механізм як «книжка» зручний в експлуатації і володіє підвищеним запасом довговічності.

 

Можна придбати диван з механізмом викочування. Тут єдиним недоліком є ​​висота. Спальне місце нижче, ніж у інших диванів. Розмір виробу теж має велике значення. Спочатку заміряйте вітальню і потім на підставі отриманих даних, робіть вибір. Диван не повинен заважати вільному проходу, інакше він вам швидко набридне. Якщо приміщення дуже маленьке, встановіть в нього кутовий диван, він займе менше місця.

 

Якщо вам потрібно виріб нестандартного розміру, ви можете його зробити на замовлення. З будь-якими моделями диванів можна ознайомитися в інтернеті, там же можна і придбати вподобаний виріб. Це найкращий спосіб придбання товарів, оскільки заощаджується не тільки час, а й гроші.

 

Краще, якщо оббивка дивана буде шкіряної, оскільки це самий довговічний матеріал. Крім міцності, він володіє водовідштовхувальними властивостями і не примхливий в прибиранні. При виборі дивана не забудьте про його кольорі. Адже ви хочете, щоб він гармоніював з інтер’єром вашої вітальні.