Вхідні двері. Рекомендації по установці

Вхідні двері — це обличчя вашої квартири або будинку. За вхідних дверей можна сказати, які господарі живуть за стіною: естети, аристократи, інтелігенти, прагматики чи гумористи. Вхідні двері в будь-якому випадку відобразить якоюсь вашу основну рису. Адже вибираючи двері, ви прямуєте своїм смаком, відображаючи свої звички і мрії.

 

Так що установка дверей — це не просто виклик майстра і надійне закріплення конструкції, але і творчий процес, пов’язаний з проявом свого характеру, способу життя, звичок. Багато власників квартир встановлюють дерев’яні двері. Це дозволяє зберегти тепло і звукоізоляцію в будинку. Дерево — це хороший провідник тепла. Воно має і шумоізоляційні здібностями, так що встановивши вхідні двері з дерева, ви не пошкодуєте, так як незабаром відчуєте всі зручності такої установки.

 

Установка вхідних дверей — це не тільки творче заняття, але і заняття, що вимагає багатьох зусиль, витрат часу і навичок. Установка дверей вимагає майстерності і знань. Тому краще всього по цій справі звертатися до знаючих фахівців і компаніям, які і двері привезуть, і настановні роботи будуть проведені, попередньо з вами домовившись про час та умови зустрічі.

 

Під час установки простежте за тим, щоб майстер провів ущільнювач, щоб поліпшити звукоізоляцію і теплоізоляцію ваших дверей. Потім все зазори і тріщини повинні бути приховані декоративними елементами. Так ваші двері будуть виглядати не тільки модною, але і стильною. Встановлювати вхідні двері можна двома способами: ближче до основної двері або з порогом. Встановлюючи двері з порогом, у вас буде можливість зайвого простору, щоб залишати в проході будь-які речі.

 

Встановлюючи двері без порога, ви отримуєте можливість поліпшити теплоізоляційні і шумоізоляційні властивості вашої квартири, тому що дві ущільнені двері будуть розташовуватися поруч, що само по собі підвищує властивості дерева. Щоб уникнути перекосів і помилок при установці, встановіть двері на одному косяку з можливістю відкривати двері в різні боки. Але обов’язково прослідкуйте за тим, щоб петлі закріплювалися на одну сторону косяка.

 

Встановлюючи двері впритул один до одного не забудьте залишити мінімальну відстань, яке становить 12-16 см. Добре, якщо обидві двері гармоніюють між собою за кольором, формою, використовуваних матеріалів, дизайну. Але іноді бувають і винятки. Вони припустимі, якщо ви все таки поєднуєте якимось чином двері між собою. Може, вони будуть містити відтінок кольору перших дверей або якусь деталь, щоб вони не виглядали як різні. Це не красиво.