Мереживні візерунки з дерева в оформленні будинку

Використання дерева для будівництва, прикраси фасаду і внутрішнього оздоблення будинку — старовинна традиція. Хитромудрі орнаменти з благородного матеріалу захоплюють гостей і щодня радують самих господарів. З давніх-давен різьблений декор обов’язково присутній в інтер’єрі, а часто ставав центром загальної уваги як головної прикраси холу (сходи з химерними балясинами, чудовими за красою перилами, точеними опорними стійками).

 

Залишаючись як і раніше затребуваною і привабливою через особливості структури матеріалу, деревина використовується у вигляді накладок на меблі і інших всіляких елементів інтер’єру (плінтуси, колони, балясини, двері, рами для картин, ажурні багети). Завдяки можливостям технологічного обладнання різьблений декор з дерева може бути виконаний, в точності повторивши найдрібніші деталі складних візерунків, на необхідній кількості ідентичних деталей. Вироби при цьому не тільки мають привабливий вигляд, але і якісні, міцні і довговічні.

 

Прагнення прикрасити своє житло не тільки зсередини, але і зовні за допомогою лиштв, козирків, сходів, особливо затребуване при облаштуванні дачі або заміського будинку, включаючи навколишній ландшафт і його дизайн, адже дерев’яні елементи чудово поєднуються з природною красою рослин. Екологічно чисті дерев’яні вироби міцно зайняли свої позиції на садових ділянках в вигляді альтанок, колодязних будиночків, лавок, столів, огорож, містків, дерев’яних скульптур, дитячих ігрових містечок. Їх можна купити або вирізати з дерева своїми вмілими руками, такі роботи не вимагають значних зусиль і величезної кількості інструментів. Як варіант для прогулянок босоніж — облаштування дерев’яної доріжки з спила кругляка або бруса різного розміру.