Правильна організація зимового саду

Добре мати свій будинок. Приватний будинок відкриває стільки можливостей. Перевагою є можливість створення літньої тераси, оранжереї або зимового саду. Тільки уявіть: зима, холодно, йде сні, а ви сидите з чашкою гарячого напою, а навколо багато-багато квітів. Хіба це незадоволення. Щоб відтворити цю картину в реальності, знадобиться не так багато і при цьому зовсім не обов’язково робити великий зимовий сад. У маленькому саду буде не менш приємно проводити час зимовими холодними деньками. Зимній сад це один із способів якось облагородити територію свого будинку і створити гарне місце для відпочинку.

 

Для початку необхідно подумати де ви хочете зробити зимовий сад. Він може бути, як окремим приміщенням, так і прибудовою до будинку. Сама конструкція саду являє собою алюмінієвий профіль і багато скла, як можна більше. Навіть дах можна робити зі скла, але воно повинно бути певної якості. Для даху підійде загартоване скло, яке може витримати великі навантаження. Для скління стін необхідно скло з селікогелевим наповнювачем, таке скло не буде потіти.

 

Температурний режим в зимовому саду грає одну з головних ролей і залежить від того, який сад ви хотіли б зробити. Якщо це буде тропічний сад, то вам необхідно буде створити температуру + 18-26 С, якщо сад буде субтропічним, то необхідна температура — це + 5-12 С. Для кожного виду саду свої рослини. Тропічний квітник — це глориоза, тропічні ліани, полранея, гедіхіум, фікус, бегонія, драцена і ін. Субтропічний квітник — гліцинія, пальма, ліана, жаккаранд, плющ, апельсин і лимон. Які б ви різновиди рослин не вибрали, головне, щоб їм були потрібні приблизно однакові умови для утримання.

 

Щоб ваші рослини радували вас здоровим виглядом і цвітінням, їм необхідно створити для цього умови. У зимовому саду має бути хороше освітлення, якого так не вистачає взимку. Забезпечте правильну вентиляцію і опалення в саду.