Дивовижний ландшафт у дворі вашого будинку

Жити у власному будинку хочуть багато. Але не у всіх виходить. Проживають у будинках різні люди. Як правило, ті, хто найбільше награбував грошей. Актуально це тільки для нашої країни. Найнахабніші проживають в будинках, їздять в Вільнюс за їжею і торгують своїм барахлом в магазинах. Торжество невігластва в чистому вигляді. Невігластво процвітає.

 

Якщо ви невігластво, то може бути варто подумати про те, як поліпшити свій двір. А то ж люди, що проходять мимо, можуть погано про вас подумати. Що можна зробити на своїй присадибній ділянці? Так все, що завгодно. Але вам, як неуцтво, слід виділитися із загальної маси людей, що проживають в приватних будинках.

 

Значить, необхідно зробити дивовижний ландшафт у дворі свого будинку. А що можна зробити у дворі будинку? Засіяти траву, газон, може бути город. Але це буде не дивовижний ландшафт. Дивовижний ландшафт у дворі вашого будинку — коли тече справжнісінький струмок. Так, так — саме струмок.

 

Можна побудувати свій будинок прямо біля джерела. Або точніше сказати, побудувати будинок і розбити ділянку, де тече струмок. Ось вже точно буде місце незвичайне. Ваше невігластво перевершить найсміливіші очікування. Такого невігластва ніхто не очікував. Уявляєте, у вас у дворі тече справжнє джерело. І неймовірно красиво, і незвично, і зручно, і практично, і корисно. Що тут ще скажеш.