Форсунки для автоматичного поливу

Сьогодні поговоримо з Вами про форсунках, які встановлюються на розпилювачі або дощовики і призначені для розподілу води на зони поливу. Тож почнемо!

 

Форсунка серії MPR

 

Протягом десятиліть, форсунки серії MPR виробництва американської компанії Rain Bird найпоширеніші, вони застосовуються в системах поливу. Завдяки форсунок MPR спрощується процес проектування ділянок поливу, вони дозволяють гнучко підходити до установки розпилювачів застосовуваних для для поливу. Форсунки серії MPR підходять для всіх розпилювачів Rain Bird.

 

Форсунки серії U

 

Запатентована Rain Bird форсунка серії U є першою у форсунках для поливу з другим отвором, яке призначене для ближнього поливу яке забезпечує більш рівномірне розподілу води. Унікальність даного обладнання полягає в скороченні часу поливу, економії води та грошей.

 

Форсунки серії HE-VAN

 

Це інноваційні форсунки від представлені на Українському ринку, компанією Poliv-mag. Ці призначені для якісного одночасно оптимального поливу газону. При використанні цих форсунок збільшується ефективність використання водних ресурсів, при цьому скоротивши час поливу в рази. Ці форсунки з повною регулюванням кута і сектора поливу від 0 до 360 градусів. В даний час доступні HE-VAN 8 ‘, HE-VAN 10’, HE-VAN 12 і HE-VAN 15 радіусів поливу Завдяки форсунок VAN і HE-VAN Rain Bird можуть бути скориговані з під Ваш ділянку поливу газону, забезпечуючи точний сектор поливу , так що вам не потрібно турбуватися про те що, щось не буде поливатися.

 

Вони ідеально підходять для незвичайної форми кутів і дрібних районів газону, навколо тротуарів і проїздів; вони також можуть бути використані для поливу клумб або чагарники.

 

Тепер підіб’ємо підсумки. Встановлюючи форсунки виробництва Rain Bird спільно з компанією Poliv-mag, Ви в першу чергу економите на витратах на установку системи автополиву, але найголовніше економите воду! Форсунки ефективно працюють з розпилювачами серіі1800 від Rain Bird, яка є лідером у своїй нище. Серія 1800 має першокласне якість, побудований для надійної роботи і тривалого терміну служби. Їх чудові компоненти і особливості роблять їх розпилювальних головок вибору для широкого спектра застосувань.