Як правильно зробити напівсуху стяжку підлоги

З кожним роком технологія напівсухої стяжки підлоги набирає популярність. Особливістю такого матеріалу вважається мінімальна витрата часу на виконання робіт якщо порівнювати зі звичайною стяжкою. Тому така стяжка підлоги застосовується майже всюди і збільшує швидкість робіт, скорочуючи терміни ремонту. Також купити суміш для стяжки підлоги можна за порівняно доступними цінами.

 

Перед основними роботами потрібно ретельно підготувати підставу, яке слід очистити від всілякого бруду і пилу, пройтися грунтовкою, а після висихання трохи змочити водою. Після чого слід виготовити маяки. Для цього необхідно поверхню розбити на смуги і за допомогою саморізів вкручених в підлогу виставити їх по рівню.

 

Наступним завданням є приготування розчину. Для чого використовують промитий, крупний пісок. Суміш необхідно приготувати в співвідношенні з цементом 1: 3. Далі в суміш додається вода і ретельно все перемішується. Необхідно отримати густу консистенцію, щоб можна було зліпити в грудку. Для кращої міцності в розчин потрібно додати фіброволокно. Наступним етапом необхідно виготовити для маяків майданчика. На встановлені саморізи накладається розчин і добре ущільнюється. Для виготовлення майданчика застосовується терка, яка повинна розташовуватися на одному рівні з саморізом. Цю роботу слід зробити на кожен шуруп.

 

Після чого розчин викладають між готовими майданчиками і ущільнюють за допомогою поліуретанової терки. Далі розчин зрізається на однаковому рівні з двома майданчиками. Точно так же проробляється з іншим маяком. Далі на маяки укладається профіль, який складається з двох однакових відрізків метр в довжину. Їх слід вкласти один в інший і зверху нанести розчин.

 

Після кріплення профілів потрібно насипати розчин між маяками і добре утрамбувати. Поверхня розгладжують теркою. При роботі зі стягуванням, маяки слід зрушувати, при цьому утворюються ямки, які потрібно закладати і розгладжувати. Тільки після цього можна отримати абсолютно рівну поверхню. Після облаштування, а також затирання стяжки вже не буде потрібно вирівнювати поверхню. При виготовленні розчину потрібно мала кількість води, що дозволяє уникнути усадку і потріскування поверхні. Завдяки таким позитивним якостям суха стяжка має популярність.