Як закріпити килим на стіні

Незважаючи на те що прийнято вважати, що килими — це відгомін минулого, дуже багато сімей вибирають їх для своїх квартир. Килим потрібен не тільки для створення затишної атмосфери, а й для забезпечення захисту приміщень від холодних стін. Ви можете купити килим в інтернет магазині, щоб додати приміщенню комфорту. Щоб килими могли використовуватися протягом довгого часу, їм потрібен відповідний догляд. А для початку треба надійно закріпити його на стіні.

 

Натуральні вовняні килими важать чимало, для кріплення будуть потрібні спеціальні пристосування. Як правило, в швейному магазині можна придбати колечка для килимів. Це елементи з металу, в яких є ніжки з прорізами для нитки. Пришивати їх треба через певний крок уздовж верхнього килимового краю.

 

Після того як колечка будуть пришиті, треба розмітити точки для цвяхів. Потім на них необхідно повісити виріб. Такий метод є найбільш простим і традиційним. Але в цьому випадку відбувається руйнування стіни, так як ви використовуєте цвяхи у великій кількості. Крім того, з плином часу починається провисання килима, з’являються складки, з якими важко боротися.

 

У стіні треба зробити отвори по всій ширині виробу, після чого вставити в них пробки, на які потім буде фіксуватися рейка. Потім виконується:

 

  • кріплення цвяхів на пробки;
  • фіксація килима за допомогою кілець.

 

Зрозуміло, такий варіант підходить лише для цегельних будівель, в яких стіни можна свердлити.

 

Застосування капронової нитки — можна закріпити його капроновою ниткою і сталевим дротом. Верхній край вироби треба прошити з виворітного боку ниткою. Розмір стібків при цьому повинен становити не більше 5 см. Потім через стежки потрібно провести дріт, яка потім накидається на цвяхи в рейці. Це дозволить вазі килима розподілятися рівномірно, ніяких складок на килимі не буде.