Модна упаковка для квітів

Більшість дизайнерів сучасності прагнуть до ідеальної гармонії самого продукту і його упаковки. Це золоте правило дизайну так само відноситься і до рослин, зокрема букетів квітів. Новим напрямком у сфері оформлення букетів стало застосування картонних коробок, жерстяних округлих баночок, формованих тубусів та інших геометричних упаковок, з нанесенням тиснення і логотипу квіткового магазину або бренду.

 

Величезні букети троянд, азалій, лілій, польових квітів гармонійно виглядають в однотонних картонних коробках з нанесеною додатковою інформацією та биркою. Великі компанії виробляють такі упаковки для букетів, тут асортимент дизайну просто вражає. Дизайнери ламінують поверхні коробок, штампують різні зображення і наносять індивідуальну інформацію. Зазвичай модні упаковки для квітів та букетів лаконічні. Вони не привертають увагу, а лише є доповненням до самої красі квітів і букетів.

 

Мінімалізм зараз зайняв лідируючі позиції у флористиці, і він урочисто крокує в усіх напрямках модної індустрії. За — цьому приватні компанії стали активно проводити картонні упаковки під замовлення, створювати креативні варіанти для різних видів рослин, формувати замовлення завчасно, в залежності від попиту і сезону цвітіння різних рослин.

 

Такий підхід створив окрему індустрію, де модні упаковки з картону, металу грають так само значну роль, як і самі квіти і букети. У кожному індивідуальному випадку можна замовити упаковку самостійно, компанії і типографії виготовлять відповідну ескізу геометричну форму упаковки, і способами тиснення або друку завдадуть інформацію про дарувальника, привітання і інший відповідний за змістом текст.

 

Види оформлення букетів в наш час різноманітні, модні тенденції дуже сильно впливають на зовнішнє оформлення букета і ставлення людини до даного презенту. Знаючи ці тенденції можна догодити кожному, і створити передумови для подальшої співпраці з фірмою виробником упаковки і магазином квітів, або приватним підприємцем, який працює в цій індустрії.