Дитяча постільна білизна — два види, два призначення

Постільна білизна для дітей ділиться на два види. Це комплекти для самих маленьких і для тих, хто постарше. Як відомо, перше місце сну новонародженого, не включаючи батьківську ліжко, це ліжечко-колиска. Її стандартні розміри — 160 сантиметрів в довжину і 90 сантиметрів завширшки. Саме для ліжечок таких розмірів текстильні фабрики випускають матраци і постільні комплекти. Приналежності для сну — перше, що купується для немовляти. Адже сон — це його головна необхідність. Тільки народжені діти проводять уві сні 60-80% часу, тому так важливо облаштування їх місце відпочинку.

 

В даний час, фабрики по виготовлення домашнього текстилю пропонують нам масу різноманітних колекцій, в яких дитяча постільна білизна підкорює симпатичними принтами і чудовою якістю. Багато виробників випускають не просто комплекти білизни, а цілі набори, з усім необхідним для ліжечка малюка і, навіть, з приємними і зручними текстильними дрібницями для мами.

 

Так, поряд з підодіяльником, простирадлом і невеличкий, в них можуть входити подушка, ковдра, балдахін, захист і кишеньки для дрібниць, які вішаються на бруси ліжечка, прикроваточний килимок. Купуючи такий комплект, спальне місце малюка буде виглядати дуже гармонійно, прекрасно впишеться в інтер’єр кімнати і буде радувати маму своїм зовнішнім виглядом.

 

Купуючи дитяче постільна білизна для немовлят, найважливіший фактор — вибір забарвлення. Для очей маленьких дітей важливі неяскраві, пастельні тони. Такі забарвлення будуть налаштовувати дитину на спокійний сон. Занадто яскраві фарби можуть дратувати і зробити дитину неспокійною, про що турботливі батьки навіть не будуть здогадуватися. Яскравими, розвиваючими зір акцентами для малюка повинні стати іграшки, картинки над ліжечком і інші елементи декору.

 

Дітям, що підросли тісно в малогабаритних ліжечках-колисках. Для них купуються дивани-малятка або полуторні ліжка. На спальне місце таких розмірів купується постільна білизна, в розмірі полуторних комплектів. Головне, що відрізняє дитяче постільна білизна від комплектів дорослих — це забарвлення і наявність однієї наволочки. У колекціях на фабриках, воно випускається під назвою підліткова постільна білизна. Слід сказати, що по його забарвленню можна точно визначити, для якого віку, і якої статі дитини воно розраховане. Чітко відрізняються постіль для дітей старших груп садочків, молодших школярів і підлітків, тобто тих, кому виповнилося 12 років.

 

І все ж, при виборі постільної білизни для малюків не так важливі розміри і забарвлення, як його якість. Якість, перш за все, означає безпеку. Вибирайте вироби для сну для своїх малюків або на подарунок виключно з натуральних тканин. А, також, забарвлене безпечними барвниками, без запаху і яскравих токсичних забарвлень.