Створення дитячого майданчика на присадибній ділянці

Для того щоб малюки завжди мали можливість займатися цікавою справою і грати в захоплюючі ігри, їх батькам потрібно облаштувати дитячий майданчик. Там діти можуть приємно проводити час, а батьки будуть впевнені, що малюки знаходяться в безпеці.

 

Розробити проект майданчика можуть дизайн студії, хоча набагато цікавіше зайнятися цим самому.На присадибній ділянці облаштувати дитячий майданчик зовсім нескладно. Оформити її можна таким чином, щоб вона прикрашала двір. Вибираючи місце для ігрового майданчика, потрібно оцінити освітленість двору сонцем і віддати перевагу місця, де є дерева, що дають тінь у спекотні літні дні. Також бажано, щоб на місці облаштування ігрової зони грунт не була занадто вологою.

 

Після вибору підходящого місця потрібно продумати проект майбутнього майданчика — які споруди на ній будуть і як вони будуть прикрашені. Безпрограшним варіантом є прикраса дитячої зони казковими персонажами і героями улюблених мультфільмів. Всі елементи майданчика і дизайн інтер’єру будинку можна розфарбувати в яскраві життєрадісні кольори.

 

Основою дитячого майданчика буде газон. Природно, він повинен бути натуральним, а територію ігрової зони можна відокремити від решти двору живоплотом. Прекрасно доповнювати майданчик можуть будь-які архітектурні форми — альтанка, місток, колодязь, особливо якщо вони виконані в подібному стилі. Устаткування дитячого майданчика залежить від віку дітей, для яких вона створюється. Базовими елементами кожної ігрової зони для малюків є гойдалки, гірка, пісочниця, невеликий басейн. Для старших дітей додаються канатна сітка, турніки, доріжка для катання на велосипеді або роликах.

 

Дітям дуже подобаються затишні куточки, куди можна сховатися від сторонніх очей, щоб відпочити або помріяти. Для цього можна спорудити намет або будиночок. Найпростіший спосіб створення шатра — це натягнути між деревами мотузку і накинути зверху тканину. Якщо є можливість, можна побудувати дерев’яний будиночок. Ті, у кого немає часу займатися зведенням будиночка, можуть купити готовий. Роблять їх з яскравого пластика, і такі будиночки дуже подобаються малюкам. Дуже оригінальний спосіб створити затишний куточок, як радять кращі дизайнери інтер’єру-це сформувати його з витких рослин.

 

На завершальному етапі створення дитячого майданчика потрібно встановити там невеличкий столик зі стільчиками і прикрасити простір декоративними фігурами. Проявивши фантазію, можна створити прекрасну ігровий майданчик власними силами за короткий термін.